Сделано в Украине 🇺🇦 – это звучит гордо!

Модернизация вагонных весов

  Наше підприємство є одним із лідерів в галузі виробництва, модернізації та сервісного обслуговування вагового обладнання.

  Маючи високотехнологічну виробничу базу, власне проектно-конструкторське бюро та багаторічний досвід, ми можемо запропонувати Вам не лише заміну, а й модернізацію вагонних ваг.

  Модернізація механічних ваг в електронні – це найдешевший і найшвидший спосіб придбання замовником сучасного точного електронного обладнання. Процес модернізації механічних ваг включає: обстеження стану та придатності механічних ваг для модернізації; формування технічного завдання; постачання необхідного обладнання; демонтаж важільної системи та встановлення нового обладнання; пуско-налагоджувальні роботи; калібрування та Державна повірка.

  При модернізації важільна система механічних вагонних вагів демонтується та замінюється тензометричними датчиками, на які встановлюється вантажоприймальна платформа або платформи. Тензометричні датчики підключаються до з’єднувальної коробки, далі сигнал надходить до вагового індикатора. Висота датчка з вузлом вбудови істотно менше висоти відповідних механічних вузлів важелів, тому для встановлення тензометричних датчиків необхідно підняти опорні майданчики вище рівня, що існує, тобто, “наростити” існуючі бетонні опори фундаменту.

  Приклад роботи:

  Перевагою модернізації механічних вагонних ваг є значно менші витрати порівняно з встановленням нових, так як зберігаються найдорожчі елементи терезів – фундамент, вагова платформа, під’їзні шляхи та вагове приміщення.
  Модернізація механічних автомобільних ваг дозволяє виключити вплив людського фактора на результати зважування, підвищує їх достовірність, забезпечує можливість автоматизації обліку та контролю вантажів, що зважуються, скоротити витрати на технічне обслуговування.