Зроблено в Україні 🇺🇦 - це звучить гордо!

Модернізація автомобільних ваг

Наше підприємство є одним із лідерів в галузі виробництва, модернізації та сервісного обслуговування вагового обладнання. Маючи високотехнологічну виробничу базу, власне проектно-конструкторське бюро та багаторічний досвід, ми можемо запропонувати Вам не лише заміну, а й модернізацію автомобільних ваг.

Модернізація механічних ваг в електронні –  це найдешевший і найшвидший спосіб придбання замовником сучасного точного електронного обладнання. Процес модернізації механічних ваг включає: обстеження стану та придатності механічних ваг для модернізації; формування технічного завдання; постачання необхідного обладнання; демонтаж важільної системи та встановлення нового обладнання; пуско-налагоджувальні роботи; калібрування та Державна повірка.

Модернізація автомобільної ваги може бути з подовженням вагової платформи та без.

При модернізації важільна система механічних автомобільних вагів демонтується та замінюється тензометричними датчиками, на які встановлюється вантажоприймальна платформа. Тензометричні датчики підключаються до з’єднувальної коробки, далі сигнал надходить до вагового індикатора.  За часту автомобільні механічні ваги мають довжину платформи 12 метрів та максимальну границю зважування 30 або 40 тонн. Модерназація дозволяє подовжити платформу до 18 або 20 метрів з максимальною границею зважування 80 тонн.

Приклад подовження платформи з 12 до 18 метрів та збільшення максимальної границі зважування з 40  до 80 тонн. Модернізація з подовженням платформи включає будівельні роботи з доопрацювання основних несучих тумб вантажоприймальної платформи.

    Перевагою модернізації механічних автомобільних ваг є значно менші витрати порівняно з встановленням нових, так як зберігаються найдорожчі елементи терезів – фундамент, вагова платформа, під’їзні шляхи та вагове приміщення.

    Модернізація механічних автомобільних ваг дозволяє виключити вплив людського фактора на результати зважування, підвищує їх достовірність, забезпечує можливість автоматизації обліку та контролю вантажів, що зважуються, скоротити витрати на технічне обслуговування.

    Виникли питання?
    Телефонуйте +38 (0800) 301 770
    або залишайте заявку і наш менеджер зв’яжеться з вами